Tel:
Çin 9D VR sinema Üretici
Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.

SINO-AVUSTRALYA ANONİM ŞİRKETİ

9D VR CINEMA | 9D VR SİNEMASI | 5D 7D CINEMA | 5D 7D SİNEMA | RACING SERIES | YARIŞ SERİSİ | VR THEME PARK... VR TEMA PARKI ...

Ana sayfa

Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4
<-Video Images->

Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.

Guangzhou Infinity Teknoloji Co, Ltd sanal gerçeklik teknolojisi geliştirme ve uygulama konusunda uzmanlaşmış yenilikçi yüksek teknoloji firmasıdır. Guangzhou Infinity eskiden pan-eğlence ve çocuk bulmacaları oluşturmak için özgünlük, araştırma ve geliştirme, içerik, üretim, satış, operasyon ve hizmet yoluyla çalışan bir açık hava eğlence ekipman şirketi hareket ediyor. Piyasanın yıllarca süren keşfinden ve geliştirilmesinden sonra, Infinity-Tech, 2019 yılında sanal gerçeklik ekipman endüstrisinin gelişimine odaklanarak pan-eğlence “VR + modeli” alanına başarıyla dönüştürüldü ve geliştirildi. Dahası, kapsamlı bir VR + Park oluşturmak için, Avustralya'daki profesyonel Ar-Ge departman ekiplerimiz, müşterilere tek elden bir çözüm sunarak içerik özelleştirme, tasarım planlama ve müşteri operasyon eğitimine kendini adamıştır.

1. Teknik Eğitim Planı

Kullanıcının ürünleri ve günlük kullanım, bakım ve yönetimi kapsamlı bir şekilde anlamalarını sağlamak için, müşteri tarafı teknisyeni veya operatörü için kapsamlı, sistematik eğitim sağlayacağız.

Eğitim sayesinde kullanıcılar, sistem tasarımı, kurulum, devreye alma, işletme ve bakım, yerleştirme gibi sistem hakkında kapsamlı bir anlayışa sahip olacak ve kullanıcının eğitim ve sistem yapımı belgelerimize göre nasıl kullanılacağını bilmeye çalışacaklardır. hangi olabilir bağımsız yönetim, operasyon, bakım tüm sistem.

2. satış sonrası servis:

1. müşterilerimizin farklı duruma göre, biz kurulum tamamlamak ve size günlük bakım öğretmek için bulunduğunuz yere teknisyenleri gönderecektir.

2. bir yıl garanti, ömür boyu bakım.

3. ömür boyu ücretsiz yazılım yükseltme.

1). Servis ve Garanti

Ürünlerimiz sıkı denetim altında olacak, paketten önce ürün kalitesini sağlayacak ve kullanıcı ihtiyacını tam olarak karşılamak ve yükü azaltmak için minimum hata oranına sahip ürünler üretecektir.

2). Garanti Ölçüsü

Garanti grubumuz ilk defa müşteri ile temas halinde olacak, müşteri iletişim problemlerini etkin bir şekilde fark edecektir. Genel arıza sorunu için, telefonla garanti ekibi, müşteriyi yönlendirmek için ağ uzaktan yolları bir saat içinde sorunu çözer. Ağır arıza problemini giderememek için, garanti çalışma ekibi sorunu çözmek için 24 saat içinde gelecek, garanti çalışması 48 saat içinde bitecektir.

3). Ömür Boyu Hizmet

Ürün garanti süresinin ötesinde olduğunda, hala yerinde bakım onarım hizmeti veriyoruz, sadece temel maliyeti şarj ediyoruz. Kullanıcılar yine de düzenli servis talimatı, uzaktan teknik yardım ve diğer hizmetler ücretsiz bakım teknisyeni ekibi alabilirsiniz.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Markalar : Sonsuzluk

No. Çalışanları : 20~100

Yıl kurulan : 2019

İhracat p.c : 80% - 90%

Şirket tarihçesi

Guangzhou Infinity Technology Co, Ltd eskiden özgünlük, araştırma ve geliştirme, içerik, üretim, satış, işletme ve pan-eğlence ve çocuk bulmacaları oluşturmak için hizmet aracılığıyla çalışan bir açık hava eğlence ekipmanları şirketidir. Yıllar süren keşif ve pazarın gelişmesinden sonra, 2019 yılında, Infinity-Tech başarılı bir şekilde sanal gerçeklik ekipmanı endüstrisinin geliştirilmesine odaklanarak pan-eğlence “VR + modeli” alanına dönüştürüldü.

Firma Servisi

Guangzhou Infinity Technology Co, Ltdacts an outdoor entertainment equipment company formerly that runs through originality, research and development, content, production, sales, operation and service to create pan-entertainment and children's puzzles. eskiden pan-eğlence ve çocuk bulmacaları oluşturmak için özgünlük, araştırma ve geliştirme, içerik, üretim, satış, operasyon ve hizmet yoluyla çalışan bir açık hava eğlence ekipman şirketi olarak hareket eder. After years of exploration and development of the market, in 2019, Infinity-Tech successfully transformed and upgraded into the area of pan-entertainment “VR+ model”, focusing on the development of virtual reality equipment industry Yıllar süren pazarın keşfinden ve geliştirilmesinden sonra, Infinity-Tech, 2019 yılında sanal gerçeklik ekipman endüstrisinin gelişimine odaklanarak pan-eğlence “VR + modeli” alanına başarıyla dönüştürüldü ve yükseltildi.

 

Satış Sonrası Sercice

1. yazılım için 3 yıl garanti!

2. bileşenleri için 2 yıl garanti!

3. donanım için 1 yıl garanti!

4. Bir ömür boyu teknik destek!

 

Teknoloji Desteği
Müşteriye makinenin nasıl çalıştırılacağını ve kurulacağını öğretmek için makine kılavuzunu sağlayın.
Referans için müşterilere fotoğraf ve video gönderin.
Müşterinin makinesine göre çalışma verileri analizi, daha fazla kar elde etmek için parametre ayarı için önerilerde bulunur.

 

Kurulum Hizmeti

1. yükleme ve test öğrenmek için çin teknisyenleri Göndermek.

2. Size göstermek için diyagram, talimatlar, resimler ve videolar göndereceğiz.

3. Kurulumu tamamlamak için teknisyenimizi bulunduğunuz yere gönderin.

 

VR Filmleri Güncellemesi

VR ekibimiz üzerinde çalışan profesyonel ekibimiz var, normalde garanti süresi boyunca müşterilerimize her ay 1-2 yeni film güncelleyebiliriz.

Çin Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

Şirket takım

Takımlarımız

INFINITY BÖLÜMLERİ:

Yurtdışı satış ekipleri -20 10-20 kişi;

Üretim işçileri: 20-30 kişi;

Pazarlama ekipleri: 5-10 kişi;

İK departmanı: 5-10 kişi;

AR-GE departmanı: Avustralya'da 15-20;

Satış sonrası destek: 10-20 kişi;

Kalite kontrol: 5-10 kişi.

Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.
Oda 813, No. 1, No. 5, Huizhan Güney Yolu, Haizhu Bölgesi, Guangzhou, Guangdong.
Tel:86-159-8904-6446
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite 9D VR sinema Tedarikçi. © 2018 - 2020 9d-vrcinema.com. All Rights Reserved.