Çin 9D VR sinema Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Landy Chow

Telefon numarası : 86-15989046446

Naber : 8615989046446

Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.

Guangzhou INFINITY Technology Co, Ltd

Önde gelen vr ürün üretimi

  • Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.
  • Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.
  • Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.
  • Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı
Markalar: Sonsuzluk No. Çalışanları: 20~100
Yıllık satış: Yıl kurulan: 2019
İhracat p.c: 80% - 90%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş
Guangzhou Infinity Technology Co, Ltd sanal gerçeklik teknolojisi geliştirme ve uygulama konusunda uzmanlaşmış yenilikçi bir yüksek teknoloji firmasıdır. Guangzhou Infinity, eskiden pan-eğlence ve çocuk yapbozları yaratmak için özgünlük, araştırma ve geliştirme, içerik, üretim, satış, işletme ve hizmet alan bir açık hava eğlence ekipman şirketidir. Yıllar süren keşif ve pazarın gelişmesinden sonra, 2019 yılında, Infinity-Tech başarılı bir şekilde sanal gerçeklik ekipmanı endüstrisinin geliştirilmesine odaklanarak pan-eğlence “VR + modeli” alanına dönüştürüldü. Dahası, kapsamlı bir VR + Park oluşturmak için Avustralya'daki profesyonel Ar-Ge departman ekiplerimiz, müşterilere tek elden bir çözüm sunan içerik özelleştirmesi, tasarım planlama ve müşteri operasyon eğitimine adamıştır.

1. Teknik Eğitim Planı

Kullanıcının ürünleri ve günlük kullanım, bakım ve yönetimi kapsamlı bir şekilde anlamasını sağlamak için, müşteri tarafı teknisyeni veya operatörü için kapsamlı, sistematik bir eğitim sağlayacağız.

Eğitim sayesinde, kullanıcılar sistemin tasarımı, kurulumu, devreye alınması, çalıştırılması ve bakımı, yerleştirilmesi ve sistemin eğitim ve sistem yapımı dokümantasyonuna göre nasıl kullanılacağını bilmesini sağlamak için sistem tasarımı dahil kapsamlı bir anlayışa sahip olacaklardır. bağımsız yönetim, işletme, bakım tüm sistem olabilir.

2. satış sonrası servis:

1. Müşterilerimizin farklı durumuna göre, kurulumu tamamlamak ve size günlük bakım öğretmek için bulunduğunuz yere teknisyenleri göndeririz.

2. bir yıl garanti, ömür boyu bakım.

3. ömür boyu ücretsiz yazılım yükseltme.

1). Servis ve Garanti

Ürünlerimiz paket öncesi ürün kalitesini sağlamak ve kullanıcı ihtiyacını tam olarak karşılamak ve yükü azaltmak için minimum hata oranına sahip ürünler yapmak için sıkı bir denetim altında olacaktır.

2). Garanti ölçüsü

Garanti grubumuz ilk kez müşteri ile temas halinde olacak ve müşteri iletişim problemlerini etkin bir şekilde fark edecek. Genel arıza problemi için, telefonla garanti ekibi, müşteriyi yönlendirmek için ağ üzerinden uzaktan yollar sorunu bir saat içinde çözer. Ciddi arıza problemini çözememek için, garanti çalışma ekibi sorunu çözmek için 24 saat içinde gelecek, garanti çalışması 48 saat içinde bitecektir.

3). Ömür Boyu Servis

Ürün garanti süresinin ötesinde olduğunda, yine de yerinde bakım onarım servisi sunuyoruz, yalnızca temel masrafları ödeyin. Kullanıcılar hala düzenli servis talimatı, uzaktan teknik yardım ve diğer servislerden ücretsiz bakım teknisyeni ekibi alabilirler.

Geçmiş
Guangzhou Infinity Technology Co, Ltd eskiden özgünlük, araştırma ve geliştirme, içerik, üretim, satış, işletme ve pan-eğlence ve çocuk bulmacaları oluşturmak için hizmet aracılığıyla çalışan bir açık hava eğlence ekipmanları şirketidir. Yıllar süren keşif ve pazarın gelişmesinden sonra, 2019 yılında, Infinity-Tech başarılı bir şekilde sanal gerçeklik ekipmanı endüstrisinin geliştirilmesine odaklanarak pan-eğlence “VR + modeli” alanına dönüştürüldü.

Hizmet
Guangzhou Infinity Technology Co, Ltd eskiden özgünlük, araştırma ve geliştirme, içerik, üretim, satış, işletme ve pan-eğlence ve çocuk bulmacaları oluşturmak için hizmet aracılığıyla çalışan bir açık hava eğlence ekipmanları şirketidir. Yıllar süren keşif ve pazarın gelişmesinden sonra, 2019 yılında, Infinity-Tech başarılı bir şekilde sanal gerçeklik ekipmanı endüstrisinin geliştirilmesine odaklanan pan-eğlence “VR + modeli” alanına dönüştürüldü

Satış Sonrası Sercice

1. Yazılım için 3 yıl garanti!

2. bileşenler için 2 yıl garanti!

Donanım için 3. 1 yıl garanti!

4. Ömür boyu teknik destek!

Teknoloji desteği
Makinenin nasıl kullanılacağını ve nasıl kurulacağını müşteriye öğretmek için, makinenin el kitabını sağlayın.
Referans için müşterilere fotoğraf ve video gönderin.
Müşterinin makinesine göre işlem verileri analizi, daha fazla kar elde etmek için parametre ayarı için tavsiyeler sunar.

Kurulum hizmeti

1. Kurulum ve test etmeyi öğrenmek için teknisyenlerinizi Çin'e gönderin.

2. Size göstermek için diyagram, talimatlar, resimler ve videolar göndereceğiz.

3. Kurulumu tamamlamak için teknisyenimizi bulunduğunuz yere gönderin.

VR Filmleri Güncellemesi

VR ekibinde çalışan profesyonel ekibimiz var, normalde garanti süresi boyunca müşterilerimize her ay 1-2 yeni film güncelleyebiliriz.

Ekibimiz
Takımlarımız

INFINITY BÖLÜMLERİ:

Yurtdışı satış ekipleri -20 10-20 kişi;

Üretim işçileri: 20-30 kişi;

Pazarlama ekipleri: 5-10 kişi;

İK departmanı: 5-10 kişi;

AR-GE departmanı: Avustralya'da 15-20;

Satış sonrası destek: 10-20 kişi;

Kalite kontrol: 5-10 kişi.

  • Mandy

  • Amiina

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin