Tel:
Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.
Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.

SINO-AVUSTRALYA ANONİM ŞİRKETİ

9D VR CINEMA | 9D VR SİNEMASI | 5D 7D CINEMA | 5D 7D SİNEMA | RACING SERIES | YARIŞ SERİSİ | VR THEME PARK... VR TEMA PARKI ...

Ana sayfa

Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd. Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Bu vr makineleri hakkında serin. Her gün oyuna katılan birçok oyuncu var.

—— Şili'den Ekarisia

2 koltuklu harika geribildirim 9D VR Egg Cinema, VR Experience Hall'da ve biletler her gün iyi satılıyor. Burası Malezya

—— Amiina

Bir işe başlamadan önce, arkadaşlarımızın güvenini kazandığı gibi iyi bir hizmet olduğunu düşünüyorum. Siz yapıyorsunuz!!

—— Richard

1 2 3 4
Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd. Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd. Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd. Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd. Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd. Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd. Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd. Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.

1 2
Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd. Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.

 • Üretim hattı

  GUANGZHOU INFINITY FACTORY, 40'tan fazla profesyonel çalışanı ile Guangzhou, Çin merkezli 3500+ metrekarelik modern bir standart üretim alanına sahiptir.Ürünlerimiz Hammadde, hammadde testi, elektrikli silindir montajı, devre montajı, dışarıdan seçilerek üretilmektedir. yüksek kaliteli ürünlerin müşterilerimize sevk edilmesini sağlayan sevkiyat öncesi montaj ve sıkı test denetimleri sistemi.

   

  GÜVENİLİR ÜRETİM KAPASİTESİ Aylık 100+ adete ulaşabiliyoruz ve halihazırda ABD, Kanada, Meksika, Kore, Hindistan, Tayland, Almanya, Sırbistan, Fransa, İspanya, Litvanya, BAE, Suudi Arapça, Ürdün gibi birçok ülkeye satış yapmıştık. Nijerya ve tatmin edici bir ün kazanın.Ve 2020'de, Hamburg / Almanya, Suudi Arabistan / Orta Doğu gibi büyük pazarlarda birkaç distribütörü başarıyla genişlettik.

   

  Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

  Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1

 • OEM / ODM

  Guangzhou'da kendi fabrikamız var.9D VR Sinema, VR Eğlence ve Spor Ürünleri, 360 VR sandalye, VR HTC Ayaklı Platform, VR Yarış Simülatörü, VR Çocuk Serisi, 5D 7D Sinema tedarik ediyor ve yeni yenilikler geliştirmeye devam ediyoruz.Ayrıca, OEM / ODM hizmeti, pazarlama ve satış sonrası servis sağlıyoruz.Kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilmiş çözümler sunabiliyoruz!

   

  Güvenilir ve uzun vadeli iş ortağınız olmak için INFINITY ile iletişime geçmeye hoş geldiniz!

 • Ar-Ge

  Biri Guangzhou'da diğeri Avustralya'da olmak üzere iki profesyonel Ar-Ge ekibimiz var.Ürünlerimiz arasında 9D VR Sinema, VR Eğlence ve Spor Ürünleri, 360 VR sandalye, VR HTC Ayaklı Platform, VR Yarış Simülatörü, VR Çocuk Serisi, 5D 7D Sinema yer alıyor ve yeni yenilikler geliştirmeye devam ediyor.Kendimizi sektörümüzde yenilikçi eylemler için bir düşünce lideri ve öncü olarak görüyoruz.Pazardaki en etkili uluslararası markayı ve yenilikçi ürünleri yaratmak ve dünya standartlarında VR ekipmanı üretim işletmesini kurmak için çaba göstereceğiz.

   

  INFINITY'yi seçin, Standartları belirliyoruz teknoloji, kalite, hizmet, fiyat ve tasarım Optimum müşteri yararına ve müşteri gereksinimlerine yönelik, Sektörümüzün en ucuzu değiliz ama kesinlikle EN DEĞERLİ!

İletişim bilgileri
Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Landy Chow

Tel: 86-15989046446

Faks: 86-20-8920-6991

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Guangzhou Infinity Technology Co., Ltd.
Oda 813, No. 1, No. 5, Huizhan Güney Yolu, Haizhu Bölgesi, Guangzhou, Guangdong.
Tel:86-159-8904-6446
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite 9D VR sinema Tedarikçi. © 2018 - 2021 9d-vrcinema.com. All Rights Reserved.