Çin 9D VR sinema Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Landy Chow

Telefon numarası : 86-15989046446

Naber : 8615989046446

Üretim hattı
  • Özelleştirme Tasarımı
  • Marka ve Logo Özelleştirme
  • VR Makinesi'nin Benzersiz Şekli
Fabrikamız 5D / 8D / 9D vr sinema ekipmanlarının profesyonel üretimidir. Sinema için araştırma, geliştirme ve yapımcılıkta uzmanız.

Fabrikamız stereoskopik filmleri ulaşılabilir kılmayı hedeflemektedir. Mod, düşük girdi ve geri dönüş oranı yüksek pazar için iyi bir öngörülebilirliğe sahiptir. Size 3D, 4D ve 5D, 6D, 7D, 8D, 9D, 12D, XD tiyatro dekorasyonu, özel efekt tasarımı, mühendislik kurulumu ve devreye alma, pazarlama yönetimi ve diğer tek elden hizmet sunuyoruz! Müşterinin başarısı önceliğimizdir.

OEM / ODM
Firmamız OEM ve ODM hem de kabul edilebilir. OEM hakkında, vr makinalarımızın en iyi kalitede ürünler sağlayan ve üretimin bitimini kontrol eden profesyonel ve kalifiye işçi miktarlarının yanı sıra büyük ölçekli bir fabrikaya sahip olan özgün bir ürünüüz. Ve ODM için, burada ayrıca INFINITY'de de kullanılabilir ve memnuniyetle karşılanır; çünkü logo veya şekil veya oyun içeriği özelleştirmesi gibi müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu benzersiz ürünleri sunmak isteriz. Tüm tasarım üretimini yedeklemek için yeterli tasarımcıya sahip olup olmadığımızdan endişe duyabilirsiniz?

Ar-Ge
INFINITY Araştırma ve Geliştirme Hakkında, şirkette 20 kişiden fazla Ar-Ge Mühendisi var. Mühendislerimiz yeni oyunlar geliştirmek ve yazılımlarımızı güncellemek için çalışıyoruz, böylece müşterilerimiz için çeşitli patent filmleri alabilir ve filmleri veya oyunları düzenli olarak güncellemeye yardımcı olabiliriz. Müşterilerimizin çoğu özellikle AR-GE ekiplerimizde INFINITY olduğunu düşünüyor.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin