Çin 9D VR sinema Üretici

VR Sandalye Hareket Tiyatro 5D 7D Sanal Gerçeklik Sinema Oyun Platformu Ekipmanları

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: INFINITY
Model numarası: 5D 7D VR Sineması
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Hava kabarcığı film + Streç filmler + Ahşap kutu veya müşterilerin ihtiyaç olarak paketlenmiş
Teslim süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 7 gün içinde sevk
Ödeme koşulları: L / C, D / P, T / T, Western Union
Yetenek temini: Aylık 200 setleri

Detay Bilgi

Gerilim: 380V / 220V sistem: Hidrolik / Elektrik / Pnömatik
Koltuk: 2/4/6/8/9/12 Koltuklar veya Özel Koltuklar Adı: 7d simülatörü sinema
Türü: Ev tiyatrosu Etkili seyahat: 150mm

Ürün Açıklaması

Vr Sandalye Hareket Tiyatro 5D 7D Sanal Gerçeklik Sinema Oyun Platformu Ekipmanları

7D Sinema / Simülatörün özellikleri nedir ?

Teknik Parametreler : Hidrolik / Elektrik

Gerilim : 220V / 380V

Güç : 3.75KW / 7.5KW

Maksimum Yük : 1000kg / 1500kg

Platform : Gelişmiş 3 DOF ve 6 DOF hareket platformu

Satır aralığı : 1500mm-1600mm

Maks. ön ve arka eğim açısı : yaklaşık 14 derece

Maks. sola ve yatırma açısı : 17 derece

En büyük uçak inişi : 210mm-230mm

Etkili seyahat : 150mm

Maksimum Yük : 2500kg

(1) Şimşek: Sinema çekimleri, gök gürültüsü ve şimşek çekerken, sinema salonu göz kamaştırıcı bir şimşek çakar ve şimşek kükremesi eşlik eder, böylece izleyiciler fırtınalı günlerde olmak ister.

(2) Yağmur yağıyor: Yağmurlu bir resim için olan film, en ufak bir korkuluk sergileyen salonun, püskürtme cihazının üzerine monte edilen salonu Yuhua'yı karıştırmanın en ufak bir korkusu olduğunu gösterirken, izleyiciler gerçekten de yağmurdan hissedecekler. gökten düşmek, saçlarını ve yanaklarını nemlendirmek

(3) Kar: Kar simülasyonu. Kar taneciği işlevi, insan yapımı kar yağmalarına etkili ve hızlı bir şekilde etki eder. Feifei, muzaffer bir şekilde gökyüzünü ekrandan yukarıdan aşağıya doğru karla sürükler. Ekrandaki kar ve iç mekan karları birbirine karışmış, seyirciye ani bir maruz kalma ve gümüş makyaj Su dünyasına sarılmış olacak.

(4) Duman: Simüle yanan duman. Çok sayıda yanan dumanı taklit edin, duman yanmadaki gökyüzü gibi "alevler" eşliğinde ortaya çıkar. İzleyicide bulutlar Piaowu arasındaki benzetilmiş sis bukleler.

(5) Kabarcık: Üretilen kabarcıklar gerçeğin havasını doldurur. Denizaltı dünyasında ve sualtında arayış, metabolizmanın rolü nedeniyle dalgıçlar, su bitkileri ve hayvanlar, sürüklenme tiyatrosunda baloncuklar üfleme, izleyici ve tiyatro arasında yabancılaşma gibi bir dizi hava kabarcığı yayar. Tiyatro salonunun her köşesi gizemli bir atmosferde

(6) Sıcak damla: Ormanın Doğa Yasası veya dışkı kanlı sahneleri simüle. Boşalırken bir kuş başının üzerinde ve önünüzde uçtu; eski savaş alanı, askeri atletik alan, kan sıçraması vb. Objektif ortaya çıktıktan sonra, 40 sabit sıcaklık izleyicide beklenmedik bir etki yaratabilecek büyük su damlacıkları biçiminde sıcak suyu sıcak tutar.

(7) Titreşim: Bir darbeyi simüle eder. Film ekranı, bir objektif lensi ve objektif bu tür senaryoları etkilediğinde veya indiğinde, anlık koltuk titreşimi seyirciyi sanal bir gerçeklikmiş gibi hissetmesini sağlar.

(8) Püskürtme, jet genişleme: Koltuk sis, gaz memesi ile donatılmıştır. Genellikle paralel olarak kullanılır ve bağımsız olarak da kullanılabilir. Bu koltuk genleşme üzerine farklı bir su spreyi ve farklı gazlar halinde püskürtülebilir.

(9) Kulak Rüzgarı: Kulağınızın arkasındaki kıllar, böylece izleyiciler stimülasyonun üç boyutlu konumunu ve çevrenin orijinalliğini hissedebilirler.

(10) Kulak Sesi: Stereo hoparlörlerin arkasına oturarak, özellikle şartlı seslerde, izleyiciler neredeyse aklınızdaki bir şey gibi, neredeyse saldırmak üzeresiniz gibi özel efektlerin uyarıldığını hissedebilir.

(11) Alev: Yanma alevinin simülasyonu

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz