Çin 9D VR sinema Üretici

Eğlence ekipmanları sanal gerçeklik oyunu hidrolik hareket 5d 7d xd tiyatro

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: INFINITY
Model numarası: 5D 7D VR Sineması
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Hava kabarcığı film + Streç filmler + Ahşap kutu veya müşterilerin ihtiyaç olarak paketlenmiş
Teslim süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 7 gün içinde sevk
Ödeme koşulları: L / C, D / P, T / T, Western Union
Yetenek temini: Aylık 200 setleri

Detay Bilgi

sistem: Hidrolik / Elektrik / Pnömatik Koltuk: 2/4/6/8/9/12 Koltuklar veya Özel Koltuklar
ekipman: Simülatör tabancaları ve vr gözlükleri İnteraktif özel Efektler: Kızılötesi yönlü çekim
Filmler: Düzenli olarak güncellendi

Ürün Açıklaması

Eğlence ekipmanları sanal gerçeklik oyunu hidrolik hareket 5d 7d xd tiyatro

Sinema oyun makinesi 5d simülatörü nedir?
5D sinemaların icadı bize sanal gerçeklik dünyasına dalmamızı sağladı; bu teknoloji, insan algı organları üzerindeki özel ekipmanların ürettiği 3B görüntülerin ve efektlerin mükemmel bir birleşimidir.

Ekranda olanlara tamamen dahil oluyorsunuz ve hareketleri, güneş ışınlarını, rüzgar esiyor ve nemli okyanus esintisini hissediyorsunuz.

3 boyutlu stero sinema / tiyatro ve profesyonel hareket / dinamik hidrolik koltuklar / sandalyelere dayanan 5D sinema / tiyatroumuz, yıldırım simülasyonu, yağmur simülasyonu, kar simülasyonu, smog simülasyonu, kabarcık simülasyonu, sıcak düşme, titreşim, hava patlaması, sis spreyi, bacak gıdıklayan, kulak rüzgarı, kulak sesi vb.

7D ve 9D sinema için, daha özel efektlerle 5D sinema üzerinde güncellendi.

7D Sinema / Simülatörün özellikleri nedir ?

Teknik Parametreler : Hidrolik / Elektrik

Gerilim : 220V / 380V

Güç : 3.75KW / 7.5KW

Maksimum Yük : 1000kg / 1500kg

Platform : Gelişmiş 3 DOF ve 6 DOF hareket platformu

Satır aralığı : 1500mm-1600mm

Maks. ön ve arka eğim açısı : yaklaşık 14 derece

Maks. sola ve yatırma açısı : 17 derece

En büyük uçak inişi : 210mm-230mm

Etkili seyahat : 150mm

Maksimum Yük : 2500kg

(1) Şimşek: Sinema çekimleri, gök gürültüsü ve şimşek çekerken, sinema salonu göz kamaştırıcı bir şimşek çakar ve şimşek kükremesi eşlik eder, böylece izleyiciler fırtınalı günlerde olmak ister.

(2) Yağmur yağıyor: Yağmurlu bir resim için olan film, en ufak bir korkuluk sergileyen salonun, püskürtme cihazının üzerine monte edilen salonu Yuhua'yı karıştırmanın en ufak bir korkusu olduğunu gösterirken, izleyiciler gerçekten de yağmurdan hissedecekler. gökten düşmek, saçlarını ve yanaklarını nemlendirmek.

(3) Kar: Kar simülasyonu. Kar taneciği işlevi, insan yapımı kar yağmalarına etkili ve hızlı bir şekilde etki eder. Feifei, muzaffer bir şekilde gökyüzünü ekrandan yukarıdan aşağıya doğru karla sürükler. Ekrandaki kar ve iç mekan karları birbirine karışmış, seyirciye ani bir maruz kalma ve gümüş makyaj Su dünyasına sarılmış olacak.

(4) Duman: Simüle yanan duman. Çok sayıda yanan dumanı taklit edin, duman yanmadaki gökyüzü gibi "alevler" eşliğinde ortaya çıkar. İzleyicide bulutlar Piaowu arasındaki benzetilmiş sis bukleler.

(5) Kabarcık: Üretilen kabarcıklar gerçeğin havasını doldurur. Denizaltı dünyasında ve sualtında arayış, metabolizmanın rolü nedeniyle dalgıçlar, su bitkileri ve hayvanlar, sürüklenme tiyatrosunda baloncuklar üfleme, izleyici ve tiyatro arasında yabancılaşma gibi bir dizi hava kabarcığı yayar. Tiyatro salonunun her köşesi gizemli bir atmosferde

(6) Sıcak damla: Ormanın Doğa Yasası veya dışkı kanlı sahneleri simüle. Boşalırken bir kuş başının üzerinde ve önünüzde uçtu; eski savaş alanı, askeri atletik alan, kan sıçraması vb. Objektif ortaya çıktıktan sonra, 40 sabit sıcaklık izleyicide beklenmedik bir etki yaratabilecek büyük su damlacıkları biçiminde sıcak suyu sıcak tutar.

(7) Titreşim: Bir darbeyi simüle eder. Film ekranı, bir objektif lensi ve objektif bu tür senaryoları etkilediğinde veya indiğinde, anlık koltuk titreşimi seyirciyi sanal bir gerçeklikmiş gibi hissetmesini sağlar.

(8) Püskürtme, jet genişleme: Koltuk sis, gaz memesi ile donatılmıştır. Genellikle paralel olarak kullanılır ve bağımsız olarak da kullanılabilir. Bu koltuk genleşme üzerine farklı bir su spreyi ve farklı gazlar halinde püskürtülebilir.

(9) Kulak Rüzgarı: Kulağınızın arkasındaki kıllar, böylece izleyiciler stimülasyonun üç boyutlu konumunu ve çevrenin orijinalliğini hissedebilirler.

(10) Kulak Sesi: Stereo hoparlörlerin arkasına oturtun, özellikle şartlı seslerde, izleyiciler neredeyse aklınızdaki bir şey gibi, neredeyse saldırmak üzeresiniz gibi özel efektlerin uyarıldığını hissedebilirler.

(11) Alev: Yanma alevinin simülasyonu

Yeni Elektrikli Platformun Avantajları

1. Güçlü su geçirmez ve ısıya dayanıklı malzeme, En iyi performans
2. En iyi hareket, En basit yapı;
3. almanya paslanmaz çelik malzeme, en uzun ömür
4. 220v güç, en çok enerji tasarrufu
5. Yeni elektronik teknolojisi, Neredeyse bakıma gerek yok

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz